NSZZ Solidarność Służby Więziennej

10 CZERWCA WRACAMY DO WARSZAWY

Ruszyły zapisy dla chętnych na manifestację, która pokazać niezadowolenie ze zmian w świadczeniu mieszkaniowym dla Służby Więziennej. Otóż, 16 tys. funkcjonariuszy ma średnio stracić około 300 zł miesięcznie, najdotkliwiej zmianę odczują funkcjonariuszy z Kielc gdzie obniżka ma być o ponad 500 zł miesięcznie.

Wzywamy wszystkich do udziału w tej manifestacji, która ma być dowodem, że swoich spraw nie odpuszczamy. Zapisy na udział w wyjeździe do Warszawy można dokonać u przewodniczący i koordynatorów NSZZ „Solidarność” w waszej jednostce.

Razem możemy więcej !